darmowe dzwonki na telefon można pobrać z różnych źródeł. Najłatwiejszym sposobem dodania dzwonka do telefonu jest zakup aplikacji. Do pobrania dostępnych jest wiele aplikacji, w tym Sklep Google Play. Te aplikacje umożliwiają tworzenie i dostosowywanie dzwonków do telefonu. Najpopularniejsze metody to USB, bezpośrednie pobieranie i przechowywanie w chmurze. Możesz też pobierać muzykę na telefon, używając Muzyki Google Play.

Po pobraniu dzwonka możesz dodać go do telefonu, korzystając z tej samej metody, co przypomnienie kalendarza. Aby przenieść plik do telefonu, otwórz plik na komputerze i skopiuj plik. Jeśli używasz komputera Mac, użyj skrótu klawiaturowego Ctrl+C, który jest taki sam jak Command+C na komputerze z systemem Windows. Po wybraniu dzwonka po prostu zapisz go na iPhonie lub iPadzie.

Aby nagrać dźwięk ze świata rzeczywistego, możesz użyć aplikacji Notatki głosowe. Za pomocą aplikacji możesz łatwo nagrać czyjś głos lub dźwięk ze świata rzeczywistego. Po nagraniu utworu możesz użyć iTunes, aby zmienić go w dzwonek. Aby uzyskać dostęp do iTunes, powinieneś uruchomić go z menu Start. Możesz także dwukrotnie kliknąć skrót w menu Start komputera. Po uruchomieniu aplikacji przejdź do sekcji Biblioteka i kliknij utwór. Po zakończeniu nagrywania utworu możesz wyeksportować go do telefonu jako dzwonek.

Jeśli chcesz pobrać muzykę na iPhone'a, proces jest łatwy. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z App Store i wybrać pasek narzędzi Aktualizacje. Stuknij przycisk Aktualizuj, aby pobrać najnowszą wersję. Po znalezieniu odpowiedniego utworu musisz usunąć ochronę DRM, a następnie zaimportować ją na iPhone'a. W tym kroku powinieneś sprawdzić ikonę „Pobierz”, aby sprawdzić, czy jest rzeczywiście przechowywana na komputerze Mac.

Za pomocą narzędzia do zaznaczania podświetl żądaną część dźwięku i naciśnij spację, aby ją odtworzyć. alternatywnie możesz nagrać podcast na swoim iPhonie. Aby to zrobić, możesz użyć paska narzędzi „Aktualizacje” App Store. Aby móc edytować plik MP3, musisz zainstalować najnowszą wersję GarageBand na komputerze Mac. Aby wysłać plik MP3 na iPhone'a, musisz usunąć ochronę DRM z muzyki.

Po zainstalowaniu najnowszej wersji App Store musisz znaleźć dzwonek do pobrania. Możesz wyszukiwać dziesiątki darmowych utworów do pobrania w Internecie. Niektóre witryny pobierają opłatę za udostępnienie muzyki jako dzwonka. Inne strony internetowe oferują bezpłatne pliki mp3 do pobrania tego samego gatunku. Będziesz także potrzebował kabla do transmisji danych, aby załadować muzykę na iPhone'a.